Първият гол на Балотели за Бреша не успя да спре Наполи

Снимка: Getty Images/Gulliver

1103 0

Тимът на Наполи се върна на пътя на победите, след като надигра новака Бреша в двубой от шестия кръг на италианската Серия А. Отборът на Карло Анчелоти победи с 2:1 у дома.

Тимът се завърна в топ 4 с актив от 12 точки, докато за новаците това бе първа поражение извън дома, което ги оставя с шест пункта. В следващия кръг Наполи гостува на Торино, докато Бреша ще търси първи точки пред своите тифози в мача срещу Сасуоло.

Домакините откриха чрез Дрис Мертенс в 13-та минута, а в ролята на асистент се превърна Хосе Кайехон. В края на първата част централният защитник Костас Манолас реализира втори гол, който успокои играчите на Карло Анчелоти.

Гостите, обаче, се върнаха в срещата чрез Марио Балотели, който получи подаване от талантливия Сандро Тонали. Това е първи гол за италианеца за Бреша. До края неаполитанци издържаха и се реваншираха на своите привърженици, след като отстъпиха изненадващо в предишния кръг на Каляри след попадение в края.