Пълен "Сан Сиро" изгледа изхвърчането на Милан от Купата на Италия (ВИДЕО)

828 0

Милан изненадващо приключи с участието си за Купата на Италия на 1/4-финалите! "Росонерите" загубиха с 1:2 след обрат от Аталанта в сряда вечер. В герой за победителите се превърна Теун Коопмейнерс с попаденията си в добавеното време на първата част и от дузпа след час игра.

Милан се засилва към нулев сезон

За домакините пък откри Рафаел Леао по диагонал в последната минута за първата част. Възпитаниците на Пиоли не успяха да задържат преднината и това им изигра лоша шега след почивката.

Трябва да се отбележи, че "бергамаските" остават сложен съперник за гранда от Милано, след като го побеждава за втори път в рамките на месец. Точно след гостуващото поражение на девети декември в Бергамо с 2:3 "росонерите" влязоха в серия от шест двубоя без загуба, която приключи в сряда срещу същия съперник.

Още: Жалко: Чудото на Милан не може да дебютира в Шампионска лига - странно правило на УЕФА го спира

Опашкар засилва Пиоли към борсата за безработни - Милан отчая на "Сан Сиро"