ПСЖ готви ответен удар срещу Ювентус заради Де Лихт


ПСЖ готви ответен удар срещу Ювентус заради Де Лихт
Снимка: Gulliver/GettyImages

4243 0

Пари Сен Жермен почти сигурно загубиха битката за Матайс де Лихт, след като бранителят се смята, че е предпочел офертата на Ювентус. Изглежда, че френският тим вече е измислил начин как да си отмъсти на "бианконерите".

Според няколко италиански издания от ПСЖ ще направят опит да вземат защитника на торинци Леонардо Бонучи. Статутът на титуляр на Бонучи в Юве е заплашен след назначаването на Маурицио Сари за треньор. Очаква се той ще залага в сърцето на отбраната на капитана Джорджо Киелини и Де Лихт.

От изданията допълват, че Сари е почитател и на Даниеле Ругани, с когото работиха в Емполи. Така Бонучи вече няма да има гаранция, че ще е твърд титуляр. Де Лихт е бил много близо до ПСЖ, но грандът се отказал заради шокиращо искане - ето какво.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Класации

Кой е анонимният нападател, който поскъпна със 75 милиона за една пролет?

Международният център за спортни изследвания (CIES) за втори пореден сезон обяви Ламин Ямал за най-скъпия...

Най-четени новини

виж всички