Пропадането на Милан продължава

Снимка: Getty Images/Gulliver

1220 0

Отборът на Верона постигна впечатляваща победа с 3:0 при домакинството си на Милан в среща от 17-ия кръг в италианската Серия А. По този начин „синьо-жълтите“ записаха третия си успех от началото на сезона.

След днешния си успех Верона се изкачи до 17-а позиция в класирането с актив от 13 точки. Милан остава на седмото място с 24 пункта.

Домакините поведоха в резултата още в 24-ата минута след гол на Антонио Карачоло, който се разписа с глава, засичайки центриране от корнер. В 55-ата минута Верона удвои аванса си с гол на Мойс Кийн, а в 77-ата Даниел Беса оформи класическото 3:0 за своя тим.

В заключителните минути на срещата гостите от Милано останаха с човек по-малко, след като главният съдия Даниеле Орсато показа директен червен картон на Сусо.