Невероятен гол на Кристиано Роналдо срещу Кротоне впечатли публиката

4025 0

Кристиано Роналдо вече има 133 гола с глава в кариерата си след двете попадения във вратата на Кротоне в понеделник.

36-годишният нападател изведе отбора си напред в резултата в 38-ата минута след удар с глава, но невероятният му скок 8 минути по-късно грабна публиката.

Капитанът на португалския национален отбор се възползва от избита от вратаря на Кротоне Алекс Кордаз, но след като Аарън Рамзи центрира в наказателното поле, Роналдо намери празното пространство и с невероятен скок направи 2:0.

Така петкратният носител на "Златната топка" е рекордьор по голове с глава в историята на футбола. А как се разви срещата, прочетете в този материал.