Нечовешко: Това ли е Голът на кръга в цяла Европа?!? (ВИДЕО)

1907 0

Забравете за задните ножици на Ибрахимович, Кристиано Роналдо и Гарет Бейл. Дани Мота от Монца преди малко отбеляза свръхчовешко попадение, достойно поне за Гол на кръга в цяла Европа, а защо не и за наградата Пушкаш.

Уникалният гол падна по време на мача Дженоа-Монца. Гостите поведоха рано, а в 18-та минута получиха право да изпълнят корнер. Андреа Колпани разигра със съотборник, след което центрира на границата на наказателното, където Мота с невероятен страничен удар матира вратаря на "грифоните" Хосеп Мартинес за втори път.

Резултатът се запази до почивката, а това беше четвъртото попадение на португалеца през сезона. Любопитното е, че първият му гол е отново срещу Дженоа - при домакинската победа с 1:0.

Още: Възходът при Де Роси продължава! Рома вкара 4 и тотално подчини Монца (ВИДЕО)

С човек по-малко Милан възкръсна, но скромният съсед Монца ги съкруши в мач с 6 гола

Трансферна война! Милан кръстосва шпаги с Наполи и клуб от Висшата лига за нов №1