Наполи и Рома с категорични победи в Серия А

Снимка: Getty Images/Gulliver

1135 0

Наполи победи Парма с 3:0 в среща от 6-ия кръг на Серия А и продължава гонитбата с Ювентус за първото място. Попаденията за домакините реализираха Лоренцо Инсиние в 4-ата минута и Аркадиуш Милик на два пъти в 47-ата и 85-ата минута. В следващия кръг Наполи се среща с Ювентус и ще опита да нанесе първо поражение на шампиона на Италия.

Тимът на Рома също записа категорична победа и сложи карй на серията си от 4 мача без победа в първенството. На "Олимпико" Рома победи с 4:0 последния в класирането Фрозиноне. Дженгиз Юндер, Хавиер Пасторе , Стефан Ел Шаарауи  и Александър Коларов (87) отбелязаха по един гол за"вълците", които вече имат 8 точки и заемат 10-о място в подреждането.