Наполи едва се спаси от резил (ВИДЕО)

1666 0

Наполи спечели само точка от наглед лесното гостуване на завърналия се в Серия А Дженоа. Срещата между двата тима от четвъртия кръг завърши при 2:2.

Възпитаниците на Руди Гарсия стигнаха до изравняването едва в 84-ата минута, когато Политано реализира изумително попадение. Другият гол за гостите бе дело на Распадори 8 минути по-рано.

Развоят за актуалния шампион обаче бе кошмарен, след като новакът Дженоа поведе в началото на втората част с 2:0. Първо Бани успя успя да открие в 40-ата, а след почивката Ретеги удвои разликата.

Преди международната пауза "небесносините" загубиха домакинството си на Лацио с 1:2, а сега им предстои визита на Болоня. Преди това обаче започват участието си в Шампионска лига с гостуване на Брага. Те са пети със седем точки във временното класиране на Серия А.

Следете всичко най-интересно от Серия А със SportLive.bg!