Милан си заплю още един нападател, опитва се да смъкне цената му


Милан си заплю  още един нападател, опитва се да смъкне цената му
Снимка: Getty Images

2836 0

Таранът на Иран и Порто Мехди Тареми също е опция за атаката на Милан. Първи избор на „росонерите“ за усилване на нападателната мощ е Алваро Мората от Атлетико Мадрид.

За попадането на иранския голаджия в радара на гранда от Милано съобщи журналист от „La Gazzetta dello Sport“.

30-годишният Тареми играе за Порто от три сезона. Милан ще се опита да свали цената на нападателя, за когото „драконите“ искат 20 млн. евро. Иначе Мехди има договор с португалците до лятото на 2024 година.

Предстои да се изясни в крайна сметка кого ще успеят да привлекат „росонерите“.

ВИЖТЕ ОЩЕ: УЕФА продължава с революционните решения за евротурнирите, ще има доволни

Не изпускайте важните новини за любимия отбор и неговите големи съперници – за най-актуалните информации последвайте ни във Viber ТУК!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички