Милан си свърши работата и прехвърли напрежението върху Интер в Серия А

916 0

Италианският гранд Милан спечели гостуването си на Верона с 0:2 в мач от 26-ия кръг на Серия А. Попаденията в срещата отбелязаха Раде Крунич и Диого Далот, а с това "росонерите" се доближиха до градския си съперник и лидер в италианското първенство Интер, който в понеделник гостува на Аталанта.

В 27-ата минута Крунич откри резултата за "росонерите" и успокои играта им. В началото на втората част пък Далот подпечата успеха на своя отбор с второ попадение, на което Верона не можа да намери отговор. Така Милан увеличи актива си на 56 - с три по-малко от Интер. Верона пък е на осмо място с 38 пункта.