Милан - Лацио по ТВ: Къде да гледаме 1/4-финала за Купата на Италия?

2224 0

Тази вечер Милан приема Лацио на свой терен в мач от 1/4-финалите за Купата на Италия!

"Росонерите" са на "гребена на вълната", след като спечелиха голямото дерби с Интер и възвърнаха шансовете си за титла през сезон 2021/22 в Серия А. Лацио също е в настроение, тъй като през уикенда срази Фиорентина с класическото 3:0 и то като гост.

За последно двата тима се срещнаха на 12 септември 2021 г. в среща от 3-ия кръг на първенството и тогава Милан победи на "Сан Сиро" с 2:0.

И още - вижте коефициентите за днешния сблъсък!

Двубоят ще стартира в 21:45 ч. наше време и ще бъде излъчен ПРЯКО в ефира на "Max Sport 3". Ако нямате възможност да го гледате - следете развоя на Милан - Лацио НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!