Милан допусна първи гол през сезона, но "росонерите" се измъкнаха невредими

Снимка: Guliver/GettyImages

665 0

Милан успя да се добере до трудна победа с 2:1 над Каляри на "Сан Сиро" и продължава да жъне само победи от началото на официалните си мачове през настоящия сезон.

"Росонерите" вкараха гол рано-рано, след като младокът Кутроне успя да засече центриране от крилото за 1:0. Ранният гол обаче изигра лоша шега на домакините, които изпаднаха в летаргия и бяха изравнени в началото на второто полувреме.

В 56' Жоао Педро получи в наказателното поле, където беше останал сам - удар и 1:1. В 70' обаче Сусо спаси своите, след като вкара прекрасен гол от пряк свободен удар и донесе 3-те точки за своя тим.

Наполи също имаше проблеми в своя двубой и губеше до почивката с 0:1 от Аталанта на "Сан Паоло", но възпитаниците на Маурисио Сари все пак спечелиха с 3:1 след голове на Зиелински, Инсинье и Милик.