Лаутаро мина "кота 100" за Интер, а Лече беше разпилян на съставни части (ВИДЕО)

843 0

Лаутаро Мартинес отбеляза своите голове номер 100 и 101 за Интер в Серия А, а "нерадзурите" унищожиха Лече като гост с 4:0. Тимът на Симоне Индзаги възстанови преднината си от 9 точки на върха пред Ювентус, като има и мач по-малко. След силното начало на сезона Лече пък изпусна пара и продължава със слабите игри от последните седмици - бившият отбор на Валери Божинов е 14-ти с 24 пункта.

Какво се случи?

В 15-та минута Лаутаро получи страхотен извеждащ пас и хладнокръвно пусна топката покрай вратаря на Лече за 0:1.

Още: Шампионът Наполи пак се издъни, а Осимен е само зад Кейн при "специалитета на CR7"

В 22-та минута Алекс Санчес намери Мхитарян около дузпата, но топовния му удар профуча покрай гредата. До края на полувремето Интер направи няколко отлични атаки, но в крайна сметка винаги защитник на Лече се намесваше в последния момент.

Лаутаро вкара головете си номер 100 и 101 за Интер в Серия А

След почивката последва истинска вихрушка пред вратата на домакините. Първо Давиде Фратези вкара в 54-та, а две минути по-късно асистира на Лаутаро за 0:3, след отлична атака. В 68-та минута Стефан де Фрай се извиси и с глава разстреля вратаря Аудеро за четвърти път.

До края на срещата Интер пропусна нови две добри възможности. "Нерадзурите" са в умопомрачителна серия от 10 поредни победи във всички турнири, а мачовете им без загуба набъбнаха на 28. За последно Интер падна в официален мач на 27.09., при домакинството си на Сасуоло.

Още: Наказателната акция на Влахович за 2024-а продължава, а Ювентус се измъкна в последните секунди (ВИДЕО)