Интер се отпуши с класика

Снимка: Getty images/Gulliver

3495 0

Интер прекъсна серията си от три поредни загуби и записа класически успех с 3:0 над Палермо в мач от 22-ия кръг на Серия А.

Зрител на разгрома на отбора си бе Ивайло Чочев, който бе на резервната скамейка на Палермо, но не влезе в игра.

В 16-ата минута, след центриране от корнер, Игуаин остана непокрит и от малкото наказателно поле с глава откри резултата – 1:0.

В 65-ата минута Гуарин центрира, Родриго Паласио отклони с глава, след което Икарди с мощен удар по земята реализира за 2:0.

Класическият резултат бе оформен в 89-ата минута, когато отново Икарди засече центриране на Гуарин в малкото наказателно поле.

В класирането Интер е десети с 29 точки, а с една повече Палермо е на осма позиция.