Игуаин излъга Интер в продължението

1219 0

С гол на Игуаин в добавеното време Наполи прекърши Интер за 1:0 и се класира за полуфинала на Купата на Италия.

"Небесносините" диктуваха играта през по-голямата част на двубоя, но многото пропуски ги лишиха от голово изражение на преимуществото им. Интер имаше отделни изблици през първото полувреме, но те не застрашиха реално домакините.

Второто полувлече протече по същия начин и нещата вървяха към продължения.

Тогава, след редица пропуски, в 3-ата минута на добавеното време Игуаин бе изведен по перфектен начин от Фаузи Гулам зад защитата на съперника и елегантно прати топката в мрежата за крайното 1:0.

Следващият съперник на Наполи ще бъде Лацио.