Интер продължава с победите в Италия (ВИДЕО)

719 0

Интер постигна втора поредна победа от началото на сезона в Първа лига. Възпитаниците на Симоне Индзаги се наложиха с 2:0 при визитата си на Каляри в последния двубой от втория кръг.

В герои за победителите се превърнаха Дъмфрис и Мартинес. Двамата успяха да предрешат развоя на срещата още през първата част, след като реализираха в 21-вата и 30-тата минута. За откриващото попадение асистира новото попълнение Тюрам.

По този начин Интер победи в последните си общо срещи в Серия А, като се имат предвид и последните кръгове на миналата кампания. Конкретна серия на "змията" продължава и срещу Каляри, тъй като се наложи в последните 5 срещи помежду им.

Така пред финалиста в Шампионска лига от месец май предстои единствено домакинство на Фиорентина преди почивката за националните отбори. Каляри пък ще търси първия си гол за сезона с гостуване на Болоня.

Интер е с пълен актив от точки след първите два кръга, а днешният съперник остава с една.

Следете случващото се в Серия А със SportLive.bg!