Интер попари амбициозен Торино с гол в самия край на мача

1664 0

Интер записа трудна, но заслужена победа срещу Торино в мач от шестия кръг на италианската Серия А. Момчетата на Симоне Индзаги се наложиха с минималното 1:0 у дома на "Джузепе Меаца" с гол в последната минута на добавеното време на Марсело Брозович.

Интер доминираше през по-голямата част от мача, в 50-ата минута пък бе показан червен картон на Антонио Санабрия от Торино, но след намеса на ВАР реферът промени решението си и показа жълт картон на футболиста.

Единственото попадение падна в 89-ата минута. Марсело Брозович посрещна центриране на Николо Барела по страхотен начин в наказателното поле, показа добро първо докосване и прати топката в долния ляв ъгъл на гостите, с което оформи и крайното 1:0.

Във вторник (13 септември) Интер гостува на Виктория Пилзен в Шампионска лига, а Торино приема Сасуоло след седмица у дома в Серия А.