Интер и Аталанта поделиха точките в зрелищен мач в Серия А

1064 0

Интер и Аталанта завършиха 2:2 в среща от 6-ия кръг на Серия А!

Още в 5-ата минута Николо Барела центрира хубаво към Лаутаро Мартинес, той си овладя топката и я прати във вратата на Аталанта - 1:0!

След половин час игра Руслан Малиновский изравни резултата, а в края на полувремето Рафаел Толой се разписа и обърна хода на мача - 2:1 за Аталанта.

В 71-ата минута Един Джеко изравни резултата, но в 85-ата минута съотборникът му Димарко пропусна дузпа! В края на срещата гол на Пиколи от Аталанта бе отменен с ВАР.

"Нерадзурите" са на 3-то място в класирането с актив от 14 точки, докато тимът от Бергамо е пети с 11 пункта!