Чочев с асистенция за Палермо при разгром над Сашо Тонев

1387 0

Ивайло Чочев беше един от най-добрите играчи на терена за Палермо, а сардинци стигнаха до лесно 4:1 над Фрозиноне, където играе друг българин - Александър Тонев.

Халфът на Палермо се отчете с асиситенция в 60' за Трайковски, като той реализира за 3:1 - попадението, което пречупи съпротивата на гостуващата селелкция.

Иначе Палермо поведе набързо с 2:0 след попадения на Голданига и Васкес до 16', но Самарко върна интригата в 24'. Все пак Трайковски и Джилардино (86) решиха двубоя в полза на домакините.

Ивайло Чочев престоя на терена пълни 90 минути, докато Александър Тонев се появи в игра през втората част. Той обаче не остави значима следа в мача.

Другият двубой по същото време между Сасуоло и Торино беше отменен заради гъста мъгла, докато по-рано днес Дженоа загуби у дома от Болоня с 0:1.