Чочев с 90 минути при равенство на "Олимпико"

Снимка: Getty images

805 0

Българският национал Ивайло Чочев беше титуляр за Палермо под ръководството на новия треньор Балардини, а сицилианците направиха 1:1 при гостуването си на Лацио на "Олимпико".

Халфът записа силен мач, особено в дефанзивен план, а в 58' получи и жълт картон за задържане на съперников футболист.

Иначе срещата почна с добри атаки на Палермо, а в 22' Голданига успя да открие резултата.

През втората част Лацио трудно достигаше до вратата на съперника, но все пак се добра до равенство. В 70' беше отсъдена дузпа, която Кандрева реализира. Това беше и единственият точен удар за домакините през втората част.

Равенството попречи на Лацио да се изравни на 6-о място с Ювентус, докато Палермо вече е на 4 точки от зоната на изпадащите.