Звезда на Байерн го отнесе след куфеене в Париж преди резил на "Алианц Арена"

1146 0

Байерн Мюнхен едва се измъкна от поражение от Кьолн в поредния кръг от настоящата надпревара в Бундеслигата, като колосът изравни в самия край след страхотно попадение на Кимих.

В двубоя си личеше видимата липса на концентрация, а това не е убегнало и на ръководството на тима, което не спести критиките си към част от звездите.

Под прицел бе нападателят Серж Гнабри, който между последните два кръга е избрал да прекара почивката си на "Деня на модата" в Париж. Той дори побърза да сподели фотоси с различни модни костюми в неделя, само ден след равенството на Байерн 1:1 с Лайпциг.

Нападателят на баварците се завърна за двубоя във вторник срещу Кьолн, но беше заменен на почивката.

"Това е доста аматьорско и е точно това, което не харесвам. Не е работа на Байерн да определя какво да правиш в свободния си ден. Времето без тренировка обикновен се използва за почивка и подготовка за предстоящия двубой", обясни Салихамиджич пред "Ройтерс".

Вижте какво наказание ще бъде предприето срещу Нойер!