След фиаското с Левски: Късметът този път намигна на 10 от Айнтрахт (ВИДЕО)

1889 0

Айнтрахт Франкфурт извади късмет в неделния следобед в Бундеслигата, след като с червен картон и гол пасив стигна до една точка. “Орлите” изравниха в добавеното време на срещата за крайното 1:1 в дербито с Майнц. В герой за Айнтрахт се превърна египетският национал Омар Мармуш с попадението си в 92-рата минута.

До самия край на срещата домакините изглеждаха като победители след гола през първата част на южнокорееца Джа-Сун Лий в 25-тата минута. То дойде след лоша грешка на вратаря Кевин Трап, а в 63' ужасът за гостите се увеличи след втори жълт картон на Кнауф.

С попадението на африканския играч в края този път късметът се усмихна на "орлите", които по същия драматичен начин бяха изравнени в четвъртък от Левски

В същия ден от следващата седмица възпитаниците на Дино Топмьолер ще приемат "сините" в реванша от плейофната фаза за влизане в групите на Лига на конференциите след 1:1 в София.

Двубоят ще бъде основополагащ за предстоящата кампания и на двата тима, докато в третия кръг Айнтрахт приема Кьолн.

Следете всичко най-интересно от Бундеслигата със SportLive.bg!