3575 0

Айнтрахт Франкфурт сериозно продължава да се лъкатуши през настоящата седмица, след като се превърна в догонващ при гостуването си на Майнц от втория кръг на Бундеслигата.

Стражът бе наказан

Откриващото попадение бе дело на азиатския национал Джа-Сун Лий след 25 минути игра. Той се възползва по най-добрия начин от груба грешка на стража Кевин Трап и с глава вкара топката във вратата от 7-8 метра.

Така нападателят от Южна Корея откри резултата, а шокът в "орлите" видимо продължава да е налице. Припомняме ви, че немският тим бе изненадан в четвъртък с попадение на Фадига от 30-тина метра в заключителните секунди на плейофния двубой с Левски.

Следете спора между Левски и Айнтрахт Франкфурт със SportLive.bg!