Новак записа невиждано постижение срещу Байерн Мюнхен! (ВИДЕО)

597 0

Сребърната салатиера вече е мираж за Байерн Мюнхен, а "баварците" не спират да записват срамни резултати. След отпадането от Саарбрюкен (Трета лига!) за Купата, първата домакинска загуба от Дортмунд от почти 7 години насам, сега тимът на Томас Тюхел падна и от скромния Хайденхайм с 2:3.

Идва Арсенал, а лазаретът е пълен....

Байерн водеше с 2:0 на полувремето, но допусна шокиращ обрат през втората част, гарниран с антирекорд. Хайденхайм е първият новак в историята на Бундеслигата, който успява да победи "баварците", след като е изоставал с поне два гола в хода на мача. Това подчертава посредствения сезон за Байерн, който много рядко е имал проблеми с по-слабите отбори.

Още: Байерн Мюнхен се срина тотално, а Байер Леверкузен вече е на 3 точки от титлата (ВИДЕО)

Хари Кейн се разписа, но Байерн загуби от Ханденхайм

Във вторник на (все още) настоящите немски шампиони им предстои тежко гостуване на Арсенал, в първи четвъртфинален мач от Шампионска лига. Лазаретът им е пълен - Нойер, Мазрауи, Коман, Саша Бьор, Сане и Павлович пропускат сблъсъка в Лондон.

Томас Тухел се предаде: Искам да поздравя Байер Леверкузен за титлата

Борусия чака 6 години, за да нанесе съкрушителен удар на Байерн Мюнхен - направи титлата мираж (ВИДЕО)