Манчестър Юнайтед претърпя обрат от Борусия Дортмунд в мач с 5 гола зад Океана (ВИДЕО)

2628 0

Манчестър Юнайтед приключи американското си турне с поражение от Борусия Дортмунд - 2:3. Двубоят се изигра пред над 50 000 зрители в Лас Вегас, а в герой за победителите се превърна Донийл Мален с двете си попадения, а едно добави и Мукоко.

За "червените дяволи" точни бяха Диого Далот и Антони, като първият откри в средата на първата част. Още до почивката обаче "жълто-черните" обърнаха с попаденията на Мален (43',44').

При подновяването на двубоя Антъни изравни в 52-рата минута, но победното попадение дойде 20-тина минути по-късно. Така възпитаниците на Тен Хаг приключиха зад Океана след трета поредна загуба - 1:3 от Рексъм и 0:2 от Реал Мадрид преди това.

Следете всички трансфери през летния трансферен прозорец със SportLive.bg!