Холанд се завърна с гол и подразни дама, която не му остана длъжна (ВИДЕО)

4646 0

Борусия Дортмунд победи като гост Волфсбург с 3:1 в мач от 13-я кръг на Бундеслигата. Така "жълто-черните" излизат на първо място в класирането на немския футболен шампионат, изпреварвайки Байерн, който е с мач по-малко.

Ваут Вегхорст реализира за домакините във 2-ата минута. Дортмундци обаче стигнаха до пълен обрат с попадения на Емре Джан (35'), Дониел Мален (55'), а в края на срещата се разписа и головата машина Ерлинг Холанд (81').

Холанд се завърна в игра за Борусия в 73-ата минута и само осем минути по-късно се разписа. След попадението норвежецът отиде към трибуните, където подразни фен на Волфсбург, посочвайки го с пръст. Дамата не му остана длъжна и отвърна на Холанд с неприличен жест.

Не е изключено двамата да са имали закачка още по време на загрявката на Холанд покрай тъчлинията, за което норвежецът да е решил да си "отмъсти" при отбелязването на попадението във вратата на Волфсбург. Вижте любопитната ситуация във видеото: