Груев с 90 минути при 7 гола във вратата на Вердер Бремен - страшен резил в Бундеслигата (ВИДЕО)

2273 0

Младият български национал Илия Груев и Вердер Бремен записаха унизителна загуба в първия кръг от Бундеслигата за 2023 г., след като бяха разбити като гости от Кьолн с 1:7.

Срещата от 16-тия кръг на елитния германски футбол оформи двадесетте точки на "козлите", с които вече са десети и на точка зад деветия - "бременските музиканти", за които през цялото време на терена бе Груев.

Във въпросния двубой шест от осемте гола паднаха още преди почивката, като първите пет от тях бяха във вратата на гостите. Зрелището стартира след девет минути игра, а до 21-вата минута Вердер вече изоставаше с 0:3 след стрелба на Майна и две попадения на Тигес.

До края на първата част Елиес Скхири и Денис Хюсеинбашич оформиха 5:0, а Никлас Фюлкруг вкара почетното попадение за гостите след центриране от корнер и премерен изстрел с глава.

Кьолн обаче не спря дотук и продължи с головете през втората част, когато в 54-тата минута Скхири също се разписа, а автогол на Марко Фридел оформи крайния резултат.

Следете най-интересните новини от Бундеслигата със SportLive.bg!