Дузпите в дербито на 1/8-финалите за Купата на Германия се разминаха с гол в 120' (ВИДЕО)

5787 0

Борусия Мьонхенгладбах се превърна в късметлията от елитния спор на 1/8-финалите за Купата на Германия във вторник вечер. "Жребците" се наложиха над Волфсбург с попадение на Коро в последните секунди на 30-минутното продължение.

Отборите така и не успяха да си вкарат в рамките на 90 минути и заради това осминафиналът влезе в двете продължения по 15 минути. На практика Гладбах остана категоричен в домакинствата си срещу съперника без загуба в 6 поредни срещи. За последно Волфсбург бие на "Борусия-Парк" едва през 2019 г.

В останалите срещи болезнен бе и успехът на аутсайдера Дюселдорф, който с 2:1 спечели визитата си на Магдебург, а победните попадения паднаха в 87-ата и втората добавена минута към редовното време