Байерн разнищи Аугсбург, головете на Мюлер се завърнаха, Левандовски с хеттрик (ВИДЕО)

1270 0

Отборът на Байерн (Мюнхен) продължава с победната си серия в Германия, която днес набъбна на пет мача. Шампионите на страната се наложиха с категоричното 6:0 над закъсалия Аугсбург.

През първата част нещата не изглеждаха толкова безнадеждни за гостите, които продължават да са в близост до зоната на изпадащите, и те губеха на почивката с 2:0 след попадения на Роберт Левандовски и Томас Мюлер.

През втората част обаче баварската машина се подигра с противника си и реализира нови четири безответни гола. Полският голмайстор на Байерн оформи своя хеттрик, Тиаго Алкантара също бе сред голмайсторите, а крайният резултат бе оформен от Мюлер, който през този сезон не играе най-силния си футбол на клубно ниво.

След успеха момчетата на Карло Анчелоти събраха 65 точки и имат актив от 13 пункта пред втория РБ Лайпцих 10 кръга преди края. Аугсбург пък са 16-ти с 29 точки.

All Goals & highlights - Bayern Munich 6-0... by goalsarena2017