Във френската Лига 1: Приятел на Ван Дайк с мил жест към него по време на мач (ВИДЕО)

1003 0

Продължава отзвукът от тежката контузия на централния защитник на Ливърпул Върджил ван Дайк. Нидерландецът ще пропусне по-голямата част от сезона, след като влизане на Джордан Пикфорд от Евертън го извади от игра принудително.

Неговият приятел и съотборник в националния отбор по футбол на Нидерландия - Мемфис Депай, направи мил жест, след като отбеляза гол в последния двубой на клубния си Олимпик Лион (победа с 4:1 срещу Монако).

Депай откри резултата в 12-ата минута и вдигна фланелката си, за да лъсне надписът: "Върджил, остани силен, братко мой" - гласеше той. След двубоя Мемфис сподели снимка от случилото се и в личния си профил в социалната мрежа Twitter.

А Юрген Клоп вече е избрал заместника на Ван Дайк и Ливърпул започва преговори.