Пропускът на Мбапе, който шокира "Парк де Пренс" (ВИДЕО)

5084 0

ПСЖ изостава на полувремето в домакинството на Монако с 0:1. Гостите осъществиха рано контрол в срещата и успяха да реализират около 20-ата минута, докато домакините дълго време не се противопоставяха на своя противник.

Въпреки това, в последните 10 минути на първата част парижаните "вдигнаха оборотите" и натиснаха съперника си, но само късметът запази мрежата на гостите "суха". Най-големият пропуск през първите 45 минути бе на Килиан Мбапе, а всъщност това бе и едно от малките опасности пред вратата на Нюбел.

Ситуацията дойде в последните секунди на първата част, когато френската суперзвезда даде началото на атака в центъра на терена. Той комбинира с Лионел Меси, който стреля от дистанция в гредата, а кълбото попадна вън френският национал. Той можеше да изравни необезпокояван, но вместо това - топката отново срещна страничния стълб!