Мбапе се завърна с гол, но не стигна на ПСЖ за победа над Тулуза (ВИДЕО)

2594 0

ПСЖ се издъни за втори пореден път от началото на сезона в Лига 1. Възпитаниците на Луис Енрике не успяха да победят и Тулуза като гости в среща от 2-ия кръг на първенството. На старта на кампания те приключиха при 0:0 с Лориен на своя „Парк де Пренс“.

Първи игрови минути за парижани пред кампанията записа суперзвездата Килиан Мбапе, който преди няколко дни бе върнат в отбора. Той се появи като резерва в 51-ата минута.

Именно Килиан откри резултата за ПСЖ. Той реализира дузпа в 62-ата минута за 0:1.

Домакините обаче не се предадоха. Те се бориха мъжки поне са точката и успяха да я спечелят. Тулуза стигна до равенството, вкарвайки също от дузпа. Реализира я Закария Абухлал в 87-ата минута.

Така ПСЖ  е със скромния актив от само 2 точки след първите два кръга и заема незавидното 8-мо място във временното класиране. Тулуза е на третата позиция с 4 пункта.