Христо Стоичков изгледа мач на ЛА Галакси в компанията на Килиан Мбапе (СНИМКА)

1451 0

Легендарният българин Христо Стоичков се щракна за спомен с Килиан Мбапе по време на мач от американската Мейджър Лийг Сокър между отборите на Лос Анджелис Галакси и Ню Йорк Ред Булс.

Камата беше на стадиона в компанията на звездата на ПСЖ и националния отбор на Франция, а с тях бе и бившият национал на Мексико Клаудио Суарес.

ЦСКА - Сепси по ТВ: В колко часа и къде да гледаме мача?

"Един много специален ден, в който трима участници на световни първенства се събрахме в Лос Анджелис", гласи публикацията на Стоичков в "Instagram", написана на испански език.

Мачът между ЛА Галакси и Ню Йорк Ред Булс завърши 2:0 за домакините, като и двете попадения паднаха през второто полувреме. ЛА продължава да е лидер в Западната конференция с 33 точки от 16 мача, а "биковете" са на четвърта позиция в Източната с 26 пункта (от 17 срещи).