Голямата звезда на ПСЖ - Килиан Мбапе, отсече: Ще вкарвам, но и ще пропускам много

1162 0

Килиан Мбапе и двете му попадения във вратата на Ювентус донесоха победата на ПСЖ над "бианконерите" с 2:1 в Шампионска лига. Френската звезда можеше да вкара и трето попадение, но изпусна чиста ситуация сам срещу вратаря.

След края на срещата Мбапе коментира положението по следния начин:

"Имаше огромна разлика в играта на двата отбора през двете полувремена. Бе доста очевидно. Колкото за пропуска ми - не всичко в играта е гарантирано, ще вкарвам, но и ще пропускам много - това е футболът", заяви категорично френският нападател.

На Мбапе му бяха нужни само 22 минути да отбележи двете си попадения в мача вчера (6 септември). С двата си гола, той повиши сметката си до 9 попадения през този сезон. Звездата на парижани ще направи всичко възможно да донесе така желания трофей от най-комерсиалния европейски турнир на "Парк де Пренс".