Зрелищната странична ножица на Хари Кейн, която бе на косъм да измъкне Тотнъм от ада срещу Брентфорд (ВИДЕО)

2732 0

Тотнъм сдаде на Арсенал четвъртото място в английската Висша лига, завършвайки 0:0 с Брентфорд като гост, часове след като "артилеристите" бяха победили Манчестър Юнайтед с 3:1.

"Шпорите" със сигурност не заслужаваха да победят Кристиан Ериксен и компания, като дори могат да се радват, че не загубиха срещата, в която не отправиха нито един точен удар към вратата на Давид Рая. Все пак, в края на мача на "Брентфорд Къмюнити", големият лидер на Тотнъм Хари Кейн можеше и да измъкне своя тим от трудната ситуация...

Ливърпул - Евертън по ТВ: Кога и къде да гледаме дербито от 34-ия кръг на английската Висша лига?

Националът на Англия получи подаване "дълбоко на втора греда" и не се поколеба да опита атрактивна странична ножица, но за негово съжаление топката профуча на сантиметри от долния ляв ъгъл на вратата.

Вижте изпълнението на Кейн, което можеше да се превърне в един от най-красивите голове за сезон 2021/22 в цяла Европа (конкретната ситуация започва след втората минута на видеото!):