Въпреки всичко: Ливърпул се качи на автобус и се пусна на грандиозен парад (ВИДЕО)

2785 0

Преди по-малко от 24 часа английският гранд Ливърпул загуби финала на Шампионска лига от Реал Мадрид, но това не попречи на футболистите на Юрген Клоп да се качат на автобус и да пуснат на грандиозен парад.

По улиците на Ливърпул бяха излезли хиляди "червени" привърженици и те бурно аплодираха играчите, които спечелиха два трофея през сезон 2021/22 - ФА Къп и Купата на Лигата. Успехът можеше да е двойно по-голям, но освен загубената "Ушата" купа, мърсисайдци останаха на 1 точка зад Манчестър Сити в борбата за титлата от Висшата лига.

Въпреки всичко, футболистите и самият Юрген Клоп изобщо не изглеждаха тъжни, а дори напротив...