1591 0

Вратарят на Ливърпул Алисон Бекер и защитникът Озан Кабак допуснаха ужасна грешка в мача от 24-ия кръг на Висшата лига срещу Лестър. Тя спомогна за загубата на мърсисайдци с 1:3.

В 82-ата минута на мача стражът на Ливърпул излезе от наказателното си поле, за да избие топката след центриране на Лестър от десния фланг. Алисон обаче се блъсна в Кабак, за който това бе дебютен мач с червената фланелка. Двамата футболисти на Ливърпул паднаха на тревата, а нападателят на "лисиците" Джейми Варди се възползва от ситуацията и се разписа на празна врата.

Загубата от Лестър беше седма за мърсисайдци в шампионата през сезона. Сега тимът на Юрген Клоп заема четвърто място в класирането с 40 точки в 24 мача. Те изостават с 13 точки от лидера Манчестър Сити, който е и с мач по-малко. А ще видим ли този сезон в игра тежко контузения Върджил ван Дайк вижте тук.