Универсален войник: Коби Мейно шокира Ливърпул с феноменален гол! (ВИДЕО)

1733 0

Вече трябва да е ясно на всички - роди се нова голяма звезда в световния футбол!  Дни след като изнесе два страхотни мача с екипа на Англия, 18-годишният Коби Мейно вкара невероятен гол във вратата на Ливърпул!

Мигновено завъртане и страхотен удар!

В 67-та минута Манчестър Юнайтед успя да проникне пред наказателното поле на "мърсисайдци". Гарначо подаде към Уан-Бисака, той върна към Мейно, на границата на наказателното, и тийнейджърът с феноменален прав вътрешен удар даде преднина за "червените дяволи".

Още: Висша лига НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 2:1, 18-годишен избухна с фамозен гол (ВИДЕО)

Коби Мейно вкара страхотен гол срещу Ливърпул

Голът му е трети за Юнайтед, след попаденията срещу Нюпорт (ФА Къп) и Уулвс (Премиършип). Мейно все повече се доказва като универсален халф, който не само може да отнема и да подава добре, но и има страхотни офанзивни умения.

Дербито с Ливърпул продължава и в момента - броени минути преди края, резултатът вече е 2:2, след като Салах вкара от дузпа.

Гарначо започва да задминава дори идола си Кристиано Роналдо в Манчестър Юнайтед

Бивша звезда на Ливърпул посочи единствения от Юнайтед, когото би взел на "Анфийлд"

След 2 гола и 23 мача: Сравненията с Джуд Белингам в Манчестър Юнайтед започнаха