Уест Хем се спаси срещу Нюкасъл чрез "кошмар" на Лудогорец (ВИДЕО)

1550 0

Ганайският талант Мохамед Кудус се превърна в герой по английските терени. Лятното попълнение на Уест Хем донесе точка за "чуковете" при домакинството на Нюкасъл.

Той оформи крайното 2:2 в последната минута от редовното време. Припомняме ви, че през лятото африканецът бе продаден за над 40 милиона евро от Аякс. Преди това обаче вкара хеттрик на "Хювефарма Арена" срещу Лудогорец в квалификация за Лига Европа.

Днес двата тима успяха да си поделят по едно полувреме силна игра. Преди почивката "чуковете" бяха повели чрез Томаш Соучек след само 8 минути игра. "Свраките" отговориха едва след почивката, когато Исак обърна развоя на срещата с попаденията си в 57-ата и 62-ата минута.

В крайна сметка Мойс не сгреши с пускането на Кудус четвърт час преди края, когато бе заменен първият голмайстор. За 23-годишния африканец това бе първи гол във Висшата лига.

Ремито сложи край на победни серии и на двата тима - столичани имаха три поредни, а "свраките" - четири във всички турнири. Сега участникът в Шампионска лига е осми с 13 точки, а Уест Хем е позиция нагоре с точка повече.

Следете всичко най-интересно около Висшата лига със SportLive.bg!