Тотнъм извоюва трудна победа над Бърнли

Снимка: Guliver/GettyImages

1033 0

Тотнъм постигна трудна победа с 2:1 над Бърнли в мач от 17-ия кръг на Висшата лига. Двете попадения за "шпорите" бяха дело на Деле Али и Дани Роуз. Точни за гостите пък бе Ашли Барнс.

Бърнли поведе в резултата още в 22-ата минута на срещата.Муса Дембеле направи грешка в малкия пеналт, след като не успя да изчисти лесна топка, и я предостави на Барнс, който от близко разстояние нямаше как да сгреши.

Пет минути след откриването на резултата „шпорите“ успяха да възстановят равенството, а точен за домакините бе Деле Али. Дани Роуз с хубав гол в 71-ата минута одигури победата на тима.

Тотнъм вече е на точка от третия Арсенал, който загуби от Манчестър Сити в дербито от кръга.