Тотнъм громи за ФА Къп, 16-годишен се отчете с гол

1152 0

Английският гранд Тотнъм очаквано нямаше проблеми да се справи с нискодивизионния Марин в двубой от ФА Къп. "Шпорите" бяха без по-голямата част от своите титуляри, но това не им попречи да победят с разгромното 5:0.

В отсъствието на голямата звезда в нападението на тима - Хари Кейн, Карлос Винисиус се възползва добре от получения шанс за изява е реализира хеттрик - голове в 24-ата, 30-ата и 37-ата минути. Още едно попадение през първата част за гостите отбеляза Лукас Моура.

През второто полувреме очаквано оборотите спаднаха и падна само още един гол, като той бе дело на 16-годишния Алфи Дивайн в 60-ата минута. По-рано през деня Челси и Манчестър Сити също продължиха безпроблемно напред във ФА Къп.