Солскяер към свой играч: Още веднъж загуби топката и, ма*ка му, ще те извадя (ВИДЕО)

5156 0

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер си е изпуснал нервите по време на мача за Купата на Лигата срещу Манчестър Сити. Норвежецът е бил бесен от играта на атакуващия халф Джеси Лингард и го е атакувал вербално, твърдят медии в Англия.

В двубоя-реванш Лингард грешеше често и губеше топката, което е ядосало Солскяер. Той му е изкрещял след един такъв момент: "Джеси, ако още веднъж загубиш топката, ма*ка му, ще те извадя". Това се случи през второто полувреме, а след няколко минути Лингард беше заменен от Андреас Перейра.

Както е известно, "червените дяволи" все пак спечелиха мача с 1:0, макар че останаха с човек по-малко след изгонването на голмайстора в двубоя - Неманя Матич. Солскяер не за първи път критикува публично английския футболист. Вижте тук последния път, когато го направи.