След двата "погрома" от Челси: Ливърпул най-накрая представи полузащитник


След двата "погрома" от Челси: Ливърпул най-накрая представи полузащитник
Снимка: GettyImages

2388 0

Отборът на Ливърпул най-накрая представи полузащитник. "Червените" се похвалиха с японеца Ватару Ендо, който акостира на "Анфийлд" от германския Щутгарт за сумата от около 15 милиона паунда.

Ливърпул с още един халф

Според "Transfermarkt" той ще играе за мърсисайдци до края на сезон 2026/27. Ендо се превръща в поредния полузащитник, който акостира на "Анфийлд" след Алексис Мак Алистър и Доминик Собослай. 30-годишният японец се превръща в нов футболист на "червените", след като те не успяха да привлекат нито Мойсес Кайседо, нито Ромео Лавия, които бяха отмъкнати от Челси.

"В момента съм много щастлив и съм развълнуван да се присъединя към голям клуб като Ливърпул. Чувството е невероятно, това е моята мечта. Винаги съм искал да играя във Висшата лига в един от най-големите клубове в света. Това е сбъднат сън за мен", споделя японеца пред клубния уебсайт.

Ватару Ендо е избрал да вземе тениската с номер "3", която през последните няколко години принадлежеше на Фабиньо, но той бе трансфериран в Саудитска Арабия по-рано през лятото.

ВИЖТЕ ОЩЕ: Собствениците на Ливърпул ще инвестират в... ПСЖ?

Хареса ли ти статията? Ако отговорът е „да“ – последвай ни във Viber за още интересни и актуални новини от международния футболен свят!

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички