С преднина от началото до самия край: Арсенал продължава за Карабао Къп (ВИДЕО)

1222 0

Арсенал остава непобеден от началото на сезона и продължава в турнира за Карабао Къп. Столичани се справиха с Брентфорд на 1/16-финалите, след като в сряда вечер спечелиха като гости с 1:0.

Единственото попадение в двубоя бе дело на Рийс Нелсън още в 8-ата минута. В оставащото време домакините притиснаха сериозно съперника си, но в крайна сметка така и не успяха поне да изравнят.

През първото полувреме възпитаниците на Артета владееха повече инициативата и създаваха положенията, но това тотално се промени след почивката.

Само в рамките на второто полувреме "пчеличките" създадоха цели 14 голови положения срещи 6 на гостите. Арсенал обаче оцеля и не е губил официален двубой от 20 май, когато отстъпиха от Нотингам като гост с 0:1.

Следете всичко най-интересно от Висшата лига със SportLive.bg!