Ралф Рангник си позволи да замени Кристиано Роналдо, CR7 се ядоса (ВИДЕО)

3132 0

Суперзвездата на световния футбол Кристиано Роналдо бе титуляр за победата на Манчестър Юнайтед с 3:1 при гостуването на новака в Англия Брентфорд.

Португалецът бе пропуснал последните два мача на "червените дяволи" заради контузия, но сега се появи в игра от първата минута.

Все пак, при резултат 2:0, старши треньорът Ралф Рангник направи "немислимото" и реши да извади Роналдо след точно 70 минути игра, вероятно стремейки се да го запази за следващата среща на отбора срещу Уест Хям (22 януари).

Очаквано, CR7 хич не бе доволен от това решение на немеца и напусна навъсен терена. Впоследствие камерите го уловиха как захвърля горнището си на резервната скамейка!

В 76-ата минута обаче, Юнайтед отбеляза третия си гол в срещата чрез смяната на Роналдо - Рашфорд, а в този момент камерите отново се насочиха към португалеца. На кадрите се видя, че Рангник видимо се опитва да успокои раздразнената си звезда и му обясняваше нещо 'на ухо'...