Паника в Манчестър: Гуардиола напуска Сити?


Паника в Манчестър: Гуардиола напуска Сити?
Снимка: Getty Images/Guliver

9124 0

Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола може да напусне клуба още в края на настоящия сезон, съобщава сензационно "The Times". Според изданието, в договора на испанеца с английския клуб има точка, според която сътрудничеството между двете страни може да бъде прекъснато през лятото на 2020 година.

Гуардиола подписа нов договор със Сити през май миналата година, но едно от условията му, за да стори това, е било да се включи в контракта опция за предсрочно разтрогване. Така, ако специалистът поиска да напусне и изпълни определени ангажименти към ръководството, ще може да напусне поста си година по-рано.

"The Times" пише, че към момента нито ръководството, нито самият треньор искат да прекратят отношенията си, въпреки лошото начало на сезона във Висшата лига. Гуардиола кара четвърти сезон на "Етихад", а как наскоро той коментира дали би подписал нов договор със Сити вижте в този материал.

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от Кратки истории

Лудост на Мондиал 2026! Футболист стана милионер за секунди след исторически момент

Още след първите няколко срещи на Мондиал 2026 е много възможно да е паднал най-скъпият гол в историята на футбола....

Най-четени новини

виж всички