Остава ли Франк Лампард в Челси? Клубът обявява голяма новина идната седмица

1619 0

Бъдещето на легендата на Челси - Франк Лампард, начело на тима, поне до края на настоящия сезон, изглежда ясно. Временният наставник на лондончани най-вероятно ще продължи да ръководи отбора през настоящата кампания.

Задълбочената криза

Съмненията дали това ще се случи се повишиха с оглед ужасната форма на "сините" след завръщането на бившия полузащитник, който зае мястото на Греъм Потър.

Челси загуби последните си 5 последователни срещи във всички турнири, отбелязвайки едва 1 за сметка на цели 9 допуснати попадения. Отборът бе отстранен в 1/4 финалите на Шампионска лига и заема 11-ото място в класирането на Висшата лига.