Нунес, Салах и Диас вкараха, но: Ливърпул не успя да спечели в мач с 8 гола (ВИДЕО)

1624 0

Ливърпул не успя да спечели втората си приятелска среща, след като преди дни надделя над Карлсруе (4:2). Мърсисайдци се изправиха срещу друг германски отбор Гройтер Фюрт и отново реализираха 4 попадения, но този път инкасираха същия брой и в своята врата за крайното 4:4.

Очаквано, Юрген Клоп даде шанс за изява на куп юноши. На полувремето пък смени целия отбор. Резултатът след първата част бе едва 1:0 за английския гранд, като всички останали седем гола паднаха през второто полувреме.

След като Луис Диас бе открил през първата част, а Грийн изравни две минути след старта на втората, Дарвин Нунес блесна с две попадения между 50-ата и 60-ата минута. И в двата случая Мохамед Салах се отличи с асистенции.

Именно египтянинът донесе равенството на своя отбор с гол една минута преди края, след като между 67-ата и 77-ата минута германците реализираха цели три попадения и от пасив от два гола стигнаха до аванс от един.

За германците с гол и 2 асистенции се отличи Лукас Петков!

За Юрген Клоп и компания предстоят приятелски сблъсъци с Лестър (30.07), Байерн Мюнхен (02.08) и Дармщад (07.08).