Нова загуба за Тотнъм, няма да го бъде с Почетино

1079 0

Отборът на Тотнъм Хотспър продължи с разочароващото си представяне от началото на сезона във Висшата лига и загуби с 1:2 домакинството си на Стоук Сити в мач от 11-ия кръг на първенството.

"Шпорите" са изключително колебливи у дома през тази кампания, като това бе четвъртото им поражение на "Уайт Харт Лейн" от 6 мача. "Грънчарите" започнах отлично днешния мач, като още в 6-та минута Боян Къркич откри резултата. В 33-та минута Джонатан Уолтърс удвои преднината на гостите след асистенция на Маме Бирам Диуф. През втората част домакините натиснаха в търсене на обрат и се върнаха в мача в 78-та минута след гол на Насер Шадли. Малко след това обаче Кайл Ноутън получи директен червен картон, а до края играчите на Стоук опазиха преднината си за 4-та победа от началото на сезона. Тотнъм заема 12-то място в класирането с 14 точки, а Стоук е на 9-та позиция с 15.