Моуриньо ще дава повече шансове на Рашфорд

1560 0

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо ще заложи на Маркъс Рашфорд сред титулярите в първия мач от Лига Европа на гости на Фейенорд. Английските медии информират, че португалският специалист е много по-впечатлен от изявите на младока, отколкото от Джеси Лингард.

KOИ ИГРАЧИ ПРЕДАДОХА МОУРИНЬО В ДЕРБИТО?

Лингард бе заменен именно от Рашфорд още на почивката на дербито на Манчестър, което Юнайтед загуби от Сити с 1:2 след слабо първо полувреме.

Появата на Рашфорд раздвижи неимоверно играта на "червените дяволи" и в Лига Европа Моуриньо ще се възползва от скоростта му. Все още не е ясно до колко Юнайтед ще приеме насериозно турнира и дали Специалния ще разчита основно на резервите си.